• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)

Закупівля на очікувану вартість 2019 року

Торги не відбулися

2 730 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 650.00 UAH
Номер: 1e733123ecc34df880cbb7985777fae3
Внутрішній номер закупівлі: 2684859
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-21-001975-c   
Замовник: КУ Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти
Контактна особа: Мальцева Юлія Володимирівна +380554321065 vlep_edu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 730 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 650.00 UAH
Період уточнення: 21.11.2018 15:04 - 27.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2018 15:04 - 07.12.2018 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 910000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 74500, Україна, Херсонська область, Великолепетиський район, Заклади освіти Замовника На карті