-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Нафта і дистиляти" (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2025-10-21-015328-a
Завершена
51 996.00
UAH з ПДВ
Номер:
78f94208095d4da2989175c9ed027e33
Внутрішній номер закупівлі:
26837260
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-21-015328-a
Замовник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яніна Миколаївна +380688657625 485666@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-P-2025-10-03-013444-a
Очікувана вартість:
51 996.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
300 літр
Період постачання
20.10.2025 - 31.12.2025
Дизельне паливо
Кількість
600 літр
Період постачання
20.10.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕТРОЛ ПАРТНЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44763104
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
51 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2025 16:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
111290dbe6164bb2bcf500c04a85027e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-21-015328-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕТРОЛ ПАРТНЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44763104
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
040408-161025-ШК452
Сума договору:
51 996.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
43 330.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
20.10.2025 16:21
Статус:
Підписаний