-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери
Тендер Prozorro UA-2025-10-21-013809-a
Завершена
834 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
467d46d710504f0e8ffb6dfbfba13567
Внутрішній номер закупівлі:
26835801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-21-013809-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198838
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Грушевського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Квач Галина Ярославівна +380352236032 kvach@te.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
834 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.10.2025 15:51 - 26.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2025 15:51 - 29.10.2025 16:00
Аукціон:
30.10.2025 12:06 - 30.10.2025 12:59
Період кваліфікації:
30.10.2025 12:59 - 05.11.2025 12:59
Період завантаження договору:
11.11.2025 00:00 - 21.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴834 000.00 Персональні комп’ютери