-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Світильники, 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2018-10-26-000714-a
Завершена
1 765 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 825.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 825.00 UAH
Номер:
73215dacee594778bcb769babc95519d
Внутрішній номер закупівлі:
2683359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-26-000714-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська, м.Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840879 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 765 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.10.2018 16:29 - 03.11.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2018 16:29 - 13.11.2018 18:00
Аукціон:
14.11.2018 11:41 - 14.11.2018 12:40
Період кваліфікації:
14.11.2018 12:40 - 20.11.2018 16:07
Період завантаження договору:
14.11.2018 12:40 - 04.12.2018 12:40
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴365 000.00 лот 1 - Світильник операційний безтіньовий стельовий однокупольний - 1 од.
- Лот №2 ₴1 400 000.00 лот 2 - Світильник пересувний безтіньовий однокупольний - 7 од.