-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливна гранула з деревини (пелети)
Тендер Prozorro UA-2025-10-21-011064-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою
Завершена
1 034 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
25496213eee64b7098a7908f6f4ce354
Внутрішній номер закупівлі:
26833141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-21-011064-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗНЕВА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Хоронжак +380365222461 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 034 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.10.2025 14:33 - 26.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2025 14:33 - 29.10.2025 00:00
Аукціон:
29.10.2025 14:16 - 29.10.2025 14:39
Період кваліфікації:
29.10.2025 14:39 - 31.10.2025 16:36
Період завантаження договору:
06.11.2025 00:00 - 16.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 034 990.00 Паливна гранула з деревини (пелети)