• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

12 581 665.94 UAH з ПДВ
Номер: c10348f0997f46e9a4493be2f24de03b
Внутрішній номер закупівлі: 26827000
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-21-004865-a   
Замовник: КЕВ м. Мукачево
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ID: UA-2025-10-02-011910-a
Очікувана вартість: 12 581 665.94 UAH з ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природній газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 724000 метр кубічний
Період постачання 01.11.2025 - 31.03.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево На карті
Природній газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 29147 метр кубічний
Період постачання 01.11.2025 - 31.03.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 12 581 665.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2025 11:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a2199b4148b04264b283a0f18f1a1bbe
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-21-004865-a-b1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: №06-11078/25-БО-Т/573
Сума договору: 11 306 245.73 UAH з ПДВ
Сума договору: 9 421 871.44 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Природній газ: 14.21050 UAH без ПДВ
Природній газ: 6.73541 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 20.10.2025 10:53
Статус:
Підписаний
pdf
Дог. №573 від 20.10.2025.pdf
pdf
Згода приєднання..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Акт звірки до дог. №06-11078-25-БО-Т-573 від 20.10.2025р..pd...
p7s
sign.p7s