• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Змінні елементи та комплектуючі матеріали для системи очистки води за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

69 347.00 UAH з ПДВ
Номер: 46fd0776da7949bb8bd713ed7dc575b4
Внутрішній номер закупівлі: 26825383
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-21-003187-a   
Замовник: Комунальне підприємтсво "Вишневе"
Контактна особа: Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 69 347.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.10.2025 10:18 - 30.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.10.2025 10:18 - 02.11.2025 00:00
Аукціон: 03.11.2025 11:33 - 03.11.2025 12:08
Період кваліфікації: 03.11.2025 12:08 - 04.11.2025 09:40
Період завантаження договору: 10.11.2025 00:00 - 20.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴69 347.00 Змінні елементи та комплектуючі матеріали для системи очистки води за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води