-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні матеріали до оргтехніки
Тендер Prozorro UA-2018-10-30-000478-a
Завершена
30 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
Номер:
bf2dbbbe1a324a71a1e970d80fbb6ac8
Внутрішній номер закупівлі:
2682323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-30-000478-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНИЙ ФЛОТ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41933856
-
Адреса:
01135, Україна, Київська обл., Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Литвинова Ірина +380638332095 OLEKSANDR.GLADYSH@USPA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
30.10.2018 16:12 - 05.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2018 16:12 - 15.11.2018 10:00
Аукціон:
16.11.2018 13:13 - 16.11.2018 13:34
Період кваліфікації:
16.11.2018 13:34 - 20.11.2018 11:43
Період завантаження договору:
16.11.2018 13:34 - 06.12.2018 13:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Витратні матеріали до оргтехніки
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 25.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
Оскарження: 16.11.2018 13:34 - 01.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24095427
-
Контактна особа:
Левченко Ольга Петрівна 380661022146, 380503889817 Olga.Motrus@vm.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київ, Київ, вул. Івана Мазепи, 4/6
Оскарження: 16.11.2018 13:34 - 01.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
18 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2018 11:43
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "МАККОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38505899
-
Контактна особа:
Вадим Сергиенко +380443642329 v.sergienko@makkon.ua
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, Киев, ул. Эжена Потье, 12
Початкова пропозиція
19 250.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
deb5238b68c740d5b4eb5bb0511167f7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-30-000478-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
×
-
Код ЄДРПОУ:
24095427
-
Контактна особа:
Левченко Ольга Петрівна 380661022146, 380503889817 Olga.Motrus@vm.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київ, Київ, вул. Івана Мазепи, 4/6
Номер договору:
6-В-ФДФ-18
Сума договору:
18 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
06.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний