• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

М’ячі баскетбольні та футбольні

Торги не відбулися

123 922.00 UAH з ПДВ
Номер: 048d428cf7e04e8f85e8bb1cd33f122e
Внутрішній номер закупівлі: 26816575
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-20-010824-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 123 922.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.10.2025 15:11 - 25.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 20.10.2025 15:11 - 28.10.2025 00:00
Аукціон: з 28.10.2025 13:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴123 922.00 М’ячі баскетбольні та футбольні