• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Відновлення пропускної здатності зливової мережі (Гідродинамічне очищення мережі зливової каналізації) за адресою: м.Бердичів, Житомирська обл.(коригування)" (Код ДК 021-2015 (CPV): 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів)

Завершена

1 457 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fa88a6c23cea4a9095b2ace0bceb28f6
Внутрішній номер закупівлі: 26813747
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-20-007961-a   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Контактна особа: Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-09-09-009279-a
Очікувана вартість: 1 457 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відновлення пропускної здатності зливової мережі (Гідродинамічне очищення мережі зливової каналізації) за адресою: м.Бердичів, Житомирська обл.(коригування)" (
Код ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНТАЖ ТЕХ СЕРВІС"
Ціна пропозиції 1 457 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2025 13:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 799f73f80ce14b0088b4097205b9ba43
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-20-007961-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНТАЖ ТЕХ СЕРВІС"
Номер договору: 171
Сума договору: 1 457 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 214 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 17.10.2025 13:30
Статус:
Підписаний
pdf
171 договір.pdf