-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обов'язкового технічного контролю наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-10-20-007553-a
Торги не відбулися
13 001.00
UAH з ПДВ
Номер:
885f837c8791499a9793b49c33fc919a
Внутрішній номер закупівлі:
26813370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-20-007553-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362844
-
Адреса:
33019, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Д.Галицького, буд.23
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Юхневич +380362636965 vzkpreat@ukr.net http://troleybusrivne.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 001.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2025 13:24 - 25.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2025 13:24 - 28.10.2025 00:00
Аукціон:
з 28.10.2025 12:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 001.00 Послуги з обов'язкового технічного контролю наземних транспортних засобів