-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування для учнів 1-4 класів ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2025-10-20-007272-a
Завершена
245 830.00
UAH без ПДВ
Номер:
7cce5af5ff054cd09d9c07060e578f4b
Внутрішній номер закупівлі:
26813098
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-20-007272-a
Замовник:
Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566560
-
Адреса:
78280, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, село Мишин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Негрич +380961814008 mtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-09-007129-a
Очікувана вартість:
245 830.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування для учнів 1-4 класів (орієнтовно 3782 порції)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Біланюк Валентина Ярославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3451710627
-
Адреса:
78280, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Мишин вул.Мочірна будинок 4
Ціна пропозиції
245 830.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2025 13:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f35f3b71c8c749a083466b1015c5d531
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-20-007272-a-c1
Постачальник:
Біланюк Валентина Ярославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3451710627
-
Адреса:
78280, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Мишин вул.Мочірна будинок 4
Номер договору:
4
Сума договору:
245 830.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації харчування для учнів 1-4 класів (орієнтовно 3782 порції): 245 830.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
17.10.2025 13:09
Статус:
Підписаний