• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень

Завершена

1 444 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 3d040d50bd30420f86f9c23ff5fb6449
Внутрішній номер закупівлі: 26803266
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-17-014345-a   
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 73
Контактна особа: Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 444 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.10.2025 17:49 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.10.2025 17:49 - 25.10.2025 00:00
Аукціон: з 27.10.2025 14:34
Період кваліфікації: 25.10.2025 00:00 - 29.10.2025 14:57
Період завантаження договору: 04.11.2025 00:00 - 14.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 444 000.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень