-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура (код за ДК 021:2015-31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-014313-a
Завершена
256 826.00
UAH з ПДВ
Номер:
fda4f912189f445b85799c86c720ee34
Внутрішній номер закупівлі:
26803229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-014313-a
Замовник:
Львівська національна академія мистецтв
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071027
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська область, Львів, Кубійовича, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черних Олена 380632156553 chernykholena100@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
256 826.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 17:36 - 28.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 17:36 - 31.10.2025 00:00
Аукціон:
з 31.10.2025 12:50
Період кваліфікації:
31.10.2025 00:00 - 03.11.2025 13:00
Період завантаження договору:
09.11.2025 00:00 - 19.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴256 826.00 Світильники та освітлювальна арматура (код за ДК 021:2015-31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)