-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатор біметалічний Mirado 500/96 10 секцій (або еквівалент) з комплектуючими за кодом ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (44621100-0 – Радіатори)
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-013451-a
Додаткові кошти для облаштування осередку з вивчення "Захист України" згідно довідки про зміну до кошторису №288 від 25.07.2025
Завершена
98 935.00
UAH з ПДВ
Номер:
f553bf8c812d494a9b0f07868dcf214b
Внутрішній номер закупівлі:
26802388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-013451-a
Замовник:
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Північний професійний коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546370
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, селище Саврань, вул. Соборна, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Адаменко +380486531385 tet2801@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
98 935.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 16:47 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 16:47 - 25.10.2025 00:00
Аукціон:
27.10.2025 13:10 - 27.10.2025 13:39
Період кваліфікації:
27.10.2025 13:39 - 28.10.2025 09:13
Період завантаження договору:
03.11.2025 00:00 - 13.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 935.00 Радіатор біметалічний Mirado 500/96 10 секцій (або еквівалент) з комплектуючими за кодом ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (44621100-0 – Радіатори)