• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Завершена

3 221.16 UAH з ПДВ
Номер: 4b355676293145539ade77e111057837
Внутрішній номер закупівлі: 26801234
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-17-012316-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
Контактна особа: Наталя Дейнека +380930482628 buh.cpmsd6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-02-006242-a
Очікувана вартість: 3 221.16 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відновлення газопостачання на об’єктах теплопостачання КНП ММР «ЦПМСД №6», що знаходяться за адресами: м. Миколаїв, вул. Дачна, 5; вул. В. Благовісного, 4Б; М. Корениха, вул. Ольшанського, 18Б
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання 15.10.2025 - 31.10.2025
Місце постачання Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Дачна, 5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МИКОЛАЇВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
Ціна пропозиції 3 221.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.10.2025 15:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 656b8c33474946d6b81a25fe2d89f016
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-17-012316-a-b1
Постачальник: МИКОЛАЇВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
Номер договору: МФ/200/1-Р-ТД-10478/25
Сума договору: 3 221.16 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 684.30 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 15.10.2025 15:35
Статус:
Виконаний
pdf
мф 200 1 р тд 10478 25 від 15.10.25 газорозподіл.pdf
p7s
sign.p7s