-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНОГО КАБІНЕТУ БІОЛОГІЇ
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-011144-a
Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility. Закупівля співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility
Завершена
365 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
75234308378a4675a7eadec1757cdca9
Внутрішній номер закупівлі:
26800062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-011144-a
Замовник:
Великодідушицький ліцей Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22387732
-
Адреса:
82484, Україна, Львівська область, село Великі Дідушичі, Стрийський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яблонська Любов Романівна +380971595164 V_Didushytska_school@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
365 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 15:19 - 24.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 15:19 - 27.10.2025 00:00
Аукціон:
з 27.10.2025 15:21
Період кваліфікації:
27.10.2025 00:00 - 29.10.2025 13:35
Період завантаження договору:
04.11.2025 00:00 - 14.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴365 000.00 КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНОГО КАБІНЕТУ БІОЛОГІЇ