-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-009919-a
Торги не відбулися
1 705 260.00
UAH з ПДВ
Номер:
c15084797f884b88aa1eeaa3edb66001
Внутрішній номер закупівлі:
26798849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-009919-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Нестерчук +380665955113 002vpubukhalter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 705 260.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 14:44 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 14:44 - 25.10.2025 00:00
Аукціон:
з 27.10.2025 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 705 260.00 Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»