-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту Skoda Оctavia A7 ВК 1115 СЕ
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-008368-a
Закупівлю створено згідно службової записки про технічне обслуговування та ремонт службового автомобіля Skoda Оctavia A7 ВК 1115 СЕ, відповідно до дефектного акту та орієнованої вартості послуги.
Завершена
22 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
72b870d0db2e478e91ea93c59c8a18ac
Внутрішній номер закупівлі:
26797294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-008368-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40309748
-
Адреса:
33025, Україна, Рівненська область, Рівне, Малорівненська, 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яцюк Лідія Юріївна 380672687873 zakypdpcc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 13:36 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 13:36 - 25.10.2025 00:00
Аукціон:
27.10.2025 15:51 - 27.10.2025 16:14
Період кваліфікації:
27.10.2025 16:14 - 28.10.2025 09:33
Період завантаження договору:
03.11.2025 00:00 - 13.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 000.00 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту Skoda Оctavia A7 ВК 1115 СЕ