-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для чищення та змащення зброї
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-000155-a
Завершена
74 175.00
UAH без ПДВ
Номер:
60376b543a814edb92f293d36114c848
Внутрішній номер закупівлі:
26789099
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-000155-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полонський Ярослав Васильович +380444816305 5sl_2vid@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-09-05-011903-a
Очікувана вартість:
74 175.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для чищення та змащення зброї
Кількість
135 штука
Період постачання
до 15.11.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП БОГДАН ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2599520305
-
Контактна особа:
БОГДАН ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА 0632379621
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кіквідзе 2/34
Ціна пропозиції
74 175.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.10.2025 08:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0529bc803de645958d6d582777326f6e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-17-000155-a-b1
Постачальник:
ФОП БОГДАН ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2599520305
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кіквідзе 2/34
Номер договору:
591/25
Сума договору:
74 175.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
16.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний