-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(09123000-7) - Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-11-06-000568-b
Закупівля природного газу на 2018 рік
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
e8ecee51616e4a81ba54b77aad7cc6d3
Внутрішній номер закупівлі:
2678727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-06-000568-b
Замовник:
Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229416
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, Шептицького,89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюк Мирослава Володимирівна 380325772068,380325772069 kylt-sok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2018 11:03 - 11.11.2018 11:08
Період прийому пропозицій:
06.11.2018 11:03 - 21.11.2018 11:08
Аукціон:
22.11.2018 12:58 - 22.11.2018 13:19
Період кваліфікації:
22.11.2018 13:19 - 23.11.2018 12:17
Період завантаження договору:
22.11.2018 13:19 - 12.12.2018 13:19
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля природного газу на 2018 рік
Кількість
13000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 22.11.2018 13:19 - 04.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 22.11.2018 13:19 - 04.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
149 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2018 12:17
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
194 736.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 736.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
62
Скарги
0
Контракти
Номер:
7b753182f9cb4abd97a78621cebc4db5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-06-000568-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Номер договору:
17-749
Сума договору:
149 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
06.12.2018 09:25
Статус:
Підписаний