• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, монтаж автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей за адресою м. Шепетівка, вул. Захисників України, 3 за кодом ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника

Завершена

186 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 642d3009e0a145cc9624eedc3f35ffc2
Внутрішній номер закупівлі: 26787104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-16-015479-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Контактна особа: Кучерук Іванна Андріївна +380382692436 kucheruk-ivanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 186 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.10.2025 17:12 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2025 17:12 - 24.10.2025 00:00
Аукціон: з 24.10.2025 13:29
Період кваліфікації: 24.10.2025 00:00 - 28.10.2025 15:38
Період завантаження договору: 03.11.2025 00:00 - 13.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴186 000.00 Поточний ремонт системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, монтаж автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей за адресою м. Шепетівка, вул. Захисників України, 3 за кодом ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи