-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичне обладнання - 12од.
Тендер Prozorro UA-2016-10-13-001188-b
ЛОТ 1: Стерилізатор паровий з горизонтальним завантаженням, круглою в перетині камерою об'ємом 100л-1шт; Стерилізатор повітряний на 20л-5шт; Стерилізатор повітряний на 80л-2шт. Очікувана вартість лота до 274300грн. ЛОТ 2: Аспіратор хірургічний-2шт; Електрохірургічний ніж з термостеплером-1шт Очікувана вартість лота до 784000грн. ЛОТ 3: Гнучкий фіброгістероскоп-1шт Очікувана вартість до 450 000грн.
Торги відмінено
1 508 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 10 000.00 UAH
Номер:
242742c7064842aaa60bf58b325fe996
Внутрішній номер закупівлі:
267862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-13-001188-b
Замовник:
КУ "Маріупольська міська лікарня №9 - медико-санітарна частина працівників департаменту морського флоту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05480826
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Гагаріна, будинок 114/116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Борисівна +380629513228 likarnya9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33161000-6 Електрохірургічні приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 508 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2016 18:21 - 21.10.2016 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2016 18:21 - 30.10.2016 23:00
Аукціон:
з 31.10.2016 15:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛОТ 1: Стерилізатор паровий з горизонтальним завантаженням, круглою в перетині камерою об'ємом 100л-1шт, ціна до 220 000грн; Стерилізатор повітряний на 20л-5шт, ціна до 6 900грн; Стерилізатор повітряний на 80л-2шт, ціна до 9 900грн.
×
-
ДК 016:2010:
32.50.1 Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні
Кількість
8 штуки
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016
ЛОТ 2: Аспіратор хірургічний-2шт, ціна до 27 000грн; Електрохірургічний ніж з термостеплером-1шт, ціна до 730 000грн.
×
-
ДК 016:2010:
32.50.1 Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні
Кількість
3 штуки
Період постачання
08.11.2016 - 31.12.2016
ЛОТ 3: Гнучкий фіброгістероскоп - 1шт, ціна до 450 000грн.
×
-
ДК 016:2010:
32.50.1 Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні
Кількість
1 штуки
Період постачання
08.11.2016 - 31.12.2016