-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультиметр
Тендер Prozorro UA-2025-10-16-013363-a
Торги не відбулися
14 215.00
UAH без ПДВ
Номер:
a45a4bf5646e4afe9212c8395fcb8723
Внутрішній номер закупівлі:
26785000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-16-013363-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 215.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.10.2025 15:55 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2025 15:55 - 24.10.2025 10:00
Аукціон:
з 27.10.2025 13:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 215.00 Мультиметр