-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (листопад, грудень 2025 р.)
Тендер Prozorro UA-2025-10-16-013336-a
Торги не відбулися
277 957.38
UAH з ПДВ
Номер:
249cbfe1e57747b991544298ede7d0fa
Внутрішній номер закупівлі:
26784965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-16-013336-a
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Рибачук +380956726104 rubachykn@ukr.net http://www.ounb.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
277 957.38 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2025 15:54 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2025 15:54 - 24.10.2025 00:00
Аукціон:
з 24.10.2025 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴277 957.38 Газове паливо (листопад, грудень 2025)