-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Благоустрій території кварталів військових поховань на міських кладовищах (Кушугумське кладовище м. Запоріжжя) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2025-10-16-008282-a
Завершена
2 642 132.44
UAH з ПДВ
Номер:
1008052fb0404237a8bf0a9ad40ac1cd
Внутрішній номер закупівлі:
26779912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-16-008282-a
Замовник:
КП Спеціалізоване комунальне підприємство "Запорізька ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345780
-
Адреса:
69039, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Солідарності, будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Логвиненко Богдан Сергійович +380612397080 zrs_plan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 642 132.44 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2025 13:34 - 25.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2025 13:34 - 28.10.2025 00:00
Аукціон:
з 28.10.2025 12:05
Період кваліфікації:
28.10.2025 00:00 - 29.10.2025 10:57
Період завантаження договору:
04.11.2025 00:00 - 14.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 642 132.44 Благоустрій території кварталів військових поховань на міських кладовищах (Кушугумське кладовище м. Запоріжжя) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)