-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Куртка рятувальника захисна (зимова)
Тендер Prozorro UA-2025-10-16-000056-a
Завершена
231 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ba482e2bfccd4860be09e7ae8c541484
Внутрішній номер закупівлі:
26771715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-16-000056-a
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-07-012510-a
Очікувана вартість:
231 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Куртка рятувальника захисна (зимова)
Кількість
105 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Савченко Світлана Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2618417667
-
Контактна особа:
Савченко Світлана Вікторівна 0504862262
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Сільська 10
Ціна пропозиції
231 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.10.2025 07:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1dfeeca5a2324b42beabbcbe61e6b758
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-16-000056-a-a1
Постачальник:
ФОП Савченко Світлана Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2618417667
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Сільська 10
Номер договору:
№117
Сума договору:
231 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
15.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний