-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системні блоки до персональних комп'ютерів
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-016180-a
На базі Intel Core i5-14400
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
35147e3d40ff4d35963ca40f6d07d33a
Внутрішній номер закупівлі:
26770934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-15-016180-a
Замовник:
Департамент фінансів Закарпатської ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02313542
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, Ужгород, площа Народна 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Єпурь Катерина Григорівна +380312617512 depfin@carpathia.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2025 19:57 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2025 19:57 - 23.10.2025 18:00
Аукціон:
24.10.2025 12:22 - 24.10.2025 12:45
Період кваліфікації:
24.10.2025 12:45 - 31.10.2025 11:45
Період завантаження договору:
06.11.2025 00:00 - 16.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 Системні блоки до персональних комп'ютерів