• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Електрична енергія

Торги не відбулися

565 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 825.00 UAH
Номер: 281250a93c664404b4c7eaf901fa4b5c
Внутрішній номер закупівлі: 2676920
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-19-002198-a   
Замовник: УВД ФССУ у Сумській області
Контактна особа: Колесник Тетяна Анатоліївна +380542671107 su@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 565 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 825.00 UAH
Період уточнення: 19.11.2018 16:09 - 26.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 19.11.2018 16:09 - 06.12.2018 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 192200 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5 На карті