-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Придбання, встановлення та налаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будинках»
Тендер Prozorro UA-2018-11-05-002090-b
Торги не відбулися
11 867 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 59 338.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 59 338.50 UAH
Номер:
b71ce9d107314aac9ab460ee6d8accf4
Внутрішній номер закупівлі:
2676912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-05-002090-b
Замовник:
Комунальне підприємство Вінницької Міської Ради "Вінницяміськтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33126849
-
Додаткова контактна особа:
Олександр Яворовенко +380432 46-52-36 tv-vmte@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул. 600-річчя,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Людмила Кришталь +380963692131 krushtal123@gmail.com http://vmte.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
11 867 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
59 338.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
356 031.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2018 17:23 - 26.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2018 17:23 - 06.12.2018 10:00
Період прекваліфікації:
з 06.12.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Придбання, встановлення та налаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будинках»
Кількість
45 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
21100, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, будинки розташовані в мікрорайоні Вишенька
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Спільне підприємство «УКРІНТЕРМ»»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20016760
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Спільне підприємство «УКРІНТЕРМ»» +380683528421 a.milka1602@gmail.com http://www.ukrinterm.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Біла Церква, вул. Петра Запорожця, 307-а, м. Біла Церква, Україна, 09114
Початкова пропозиція
11 867 028.00 UAH з ПДВ /
11 867 028.00 UAH з ПДВ
11 867 028.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
37
Скарги
0