• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди з лижних гонок в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) та команд з лижного двоборства, стрибків на лижах з трампліна в інших міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі), накази №4132, 4092, 3893, 4095

Завершена

338 517.00 UAH з ПДВ
Номер: de13d0e264b149358e0900b670df5c19
Внутрішній номер закупівлі: 26767990
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-15-013228-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 338 517.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.10.2025 16:03 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.10.2025 16:03 - 23.10.2025 09:30
Аукціон: з 24.10.2025 11:57
Період кваліфікації: 23.10.2025 09:30 - 24.10.2025 16:25
Період завантаження договору: 30.10.2025 00:00 - 09.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴338 517.00 Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди з лижних гонок в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) та команд з лижного двоборства, стрибків на лижах з трампліна в інших міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі), накази №4132, 4092, 3893, 4095