-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-009504-a
Завершена
30 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c8c9afdaad784ae1a6d888393b05b6d3
Внутрішній номер закупівлі:
26764254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-15-009504-a
Замовник:
ПТМ "КОВЕЛЬТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514446
-
Адреса:
45006, Україна, Волинська область, Ковель, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 97, А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Заікін Василь Миколайович 380504382668 urist@kovelteplo.org.ua http://kovelteplo.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
керуючись вимогами статті 3, 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), Положенням про уповноважену особу, що затверджене рішенням підприємства теплових мереж „Ковельтепло” від 19.05.2020 року № 111, а також у зв’язку з наявною потребою в закупівлі товарів, робіт і послуг, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022р. № 1178, як об”єкту критичної інфраструктури ( ст. 9 Закону України „Про критичну інфраструктуру” від 16.11.2021р. №1882-ХІ ) з метою організації закупівлі за предметом закупівлі ДК 021:2015 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі, враховуючи очікувану вартість предмета закупівлі 30 000 грн. 00 коп. з ПДВ та керуючись ч. 2 ст. 4 Закону необхідно укласти прямий договір на закупівлю арматури для спрощення та швидкості проведення процедур, для стабільного надання мешканцям міста Ковеля житлово-комунальних послуг.
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
арматура
Кількість
1 комплект
Період постачання
09.10.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
45006, Україна, Волинська область, Ковель, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 97, А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю „ ВАРТІС „
×
-
Код ЄДРПОУ:
34350636
-
Контактна особа:
Полянський Дмитро Вікторович 0688802626
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, Київська, 21 копус В, п.1
Ціна пропозиції
30 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.10.2025 14:26
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
988aad328a0e4f258ff86915487d4f26
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-15-009504-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю „ ВАРТІС „
×
-
Код ЄДРПОУ:
34350636
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, Київська, 21 копус В, п.1
Номер договору:
86067
Сума договору:
30 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
25 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
09.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний