• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дріжджі сухі «Львівські» 100 гр./пачка

Завершена

37 335.71 UAH з ПДВ
Номер: 05e776d7d5904a1fb52ca0ab848857d6
Внутрішній номер закупівлі: 26763911
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-15-009158-a   
Замовник: Комунальне виробниче підприємство по організації харчування у навчальних закладах
Контактна особа: Олена Черниш +380668146685 tinker1854@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15898000-9 ДріжджіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Закупівля здійснюється з метою забезпечення безперервної діяльності Комунального виробничого підприємства по організації харчування у навчальних закладах та належного виконання його функцій. Необхідність у придбанні товару викликана виробничою потребою при приготуванні страв.
Очікувана вартість: 37 335.71 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріжджі сухі «Львівські» 100 гр./пачка
Код ДК 021:2015: 15898000-9 Дріжджі
Кількість 71.8 кілограм
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 54038, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Генерала Олекси Алмазова, 49 (Генерала Карпенка, 49) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТМ"
Ціна пропозиції 37 335.71 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.10.2025 14:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d00eeae7be0540b68040e29c0ec25d31
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-15-009158-a-a1
Постачальник: МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТМ"
Номер договору: 14/10/25/1
Сума договору: 37 335.71 UAH з ПДВ
Сума договору: 31 113.09 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 14.10.2025 14:15
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s