-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі сухі ("Львівські" 100 гр./пачка)
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-008682-a
Завершена
11 616.00
UAH з ПДВ
Номер:
9f5c0bb62f5947eca1de1a91c2d4c988
Внутрішній номер закупівлі:
26763429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-15-008682-a
Замовник:
Комунальне виробниче підприємство по організації харчування у навчальних закладах
×
-
Код ЄДРПОУ:
05475854
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенка, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Черниш +380668146685 tinker1854@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15898000-9 ДріжджіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється з метою забезпечення безперервної діяльності Комунального виробничого підприємства по організації харчування у навчальних закладах та належного виконання його функцій. Необхідність у придбанні товару викликана виробничою потребою при приготуванні страв.
Очікувана вартість:
11 616.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріжджі сухі ("Львівські" 100 гр./пачка)
Кількість
24.2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
54038, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Генерала Олекси Алмазова, 49 (Генерала Карпенка, 49)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
+380552410780
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ 5КМ
Ціна пропозиції
11 616.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.10.2025 14:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
57137e5e2dfe47c9aa32928e1c627e2a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-15-008682-a-c1
Постачальник:
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ 5КМ
Номер договору:
13/10/25/1
Сума договору:
11 616.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 680.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
13.10.2025 13:58
Статус:
Виконаний