-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
джерела іонізуючого випромінювання
Тендер Prozorro UA-2018-10-19-001851-b
джерела іонізуючого випромінювання
Торги не відбулися
6 475 770.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 40 000.00 UAH
Номер:
fd0312144ce84ed6ac6ca69df289647b
Внутрішній номер закупівлі:
2676179
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-19-001851-b
Замовник:
відокремлений підрозділ "Рівненська АЕС" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Додаткова контактна особа:
Шершень Юлія Миколаївна +38(03636) 64-0-33 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш, Промзона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шершень Юлія Миколаївна +38(03636) 64-0-33 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09340000-4 Ядерне паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
6 475 770.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2018 14:09 - 10.11.2018 16:30
Період прийому пропозицій:
19.10.2018 14:09 - 20.11.2018 16:30
Період прекваліфікації:
20.11.2018 16:30 - 06.12.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
джерела іонізуючого випромінювання
Кількість
5 штуки
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДИСТРІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41070158
-
Контактна особа:
Вячеслав Смолін +380645227714 smolin.v@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ПЛОЩА ПЕРЕМОГИ, будинок 2
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
28.11.2018 15:07
Документи
21
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інкомтех-Проект"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32830287
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інкомтех-Проект" +380442300186 dmitriy.olefirenko@i-p.com.ua http://www.i-p.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, Україна, 04050, м. Київ, вул. Герцена, буд. 17-25, оф.9
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
28.11.2018 15:09
Документи
16
Скарги
0
КОНСОРЦІУМ "СПЕЦЕНЕРГЕТІКОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326649
-
Контактна особа:
Консорціум СпецЕнергетікос +380668444249 kutsyns@ukr.net
-
Адреса:
03022, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 22А
Початкова пропозиція
6 475 000.00 UAH без ПДВ /
6 475 000.00 UAH без ПДВ
6 475 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.11.2018 15:08
Документи
17
Скарги
0