• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аналізатор газів крові та електролітів

Завершена

683 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 0976a1cb642c45ffbc4fa9b9674ded38
Внутрішній номер закупівлі: 26760601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-15-005886-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Гоцківська Дарина Олександрівна +380412430810 darinahotskivska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 683 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.10.2025 12:23 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.10.2025 12:23 - 23.10.2025 09:00
Аукціон: з 24.10.2025 11:25
Період кваліфікації: 23.10.2025 09:00 - 30.10.2025 12:06
Період завантаження договору: 05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴683 500.00 Аналізатор газів крові та електролітів