• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля офісного приладдя CPV за ЄЗС ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Завершена

78 711.65 UAH з ПДВ
Номер: 16ec6edd002c45cd9a5ef973ae591432
Внутрішній номер закупівлі: 26757272
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-15-002558-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Бортницька Лілія Володимирівна 380442413167 l.bortnytska@ducit.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 78 711.65 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.10.2025 10:24 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.10.2025 10:24 - 24.10.2025 00:00
Аукціон: 24.10.2025 15:15 - 24.10.2025 15:44
Період кваліфікації: 24.10.2025 15:44 - 29.10.2025 10:20
Період завантаження договору: 04.11.2025 00:00 - 14.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴78 711.65 Закупівля офісного приладдя код CPV за ЄЗС ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне