-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-001947-a
Торги не відбулися
426 997.10
UAH з ПДВ
Номер:
d2de5cc1522840899ca3f5e66bfe6c2c
Внутрішній номер закупівлі:
26756676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-15-001947-a
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломянюк Людмила 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
426 997.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2025 10:04 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2025 10:04 - 23.10.2025 00:00
Аукціон:
з 23.10.2025 11:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴426 997.10 Газове паливо (Природний газ)