-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (код ДК 021:2015)-50420000-5
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-001840-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
917eb82fd84a48eaba0dd81dae8ba4b1
Внутрішній номер закупівлі:
26756583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-15-001840-a
Замовник:
Державна установа «Національний науковий центр радіаційної медицини, гематології та онкології Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45350633
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вул. Юрія Іллєнка, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гужва +380674277574 nikinundus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2025 10:00 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2025 10:00 - 23.10.2025 08:00
Аукціон:
з 24.10.2025 15:43
Період кваліфікації:
23.10.2025 08:00 - 24.10.2025 10:11
Період завантаження договору:
30.10.2025 00:00 - 09.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (код ДК 021:2015)-50420000-5