-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-000597-a
Торги не відбулися
2 070 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
af8cc80755cb46ff956552b1c714863e
Внутрішній номер закупівлі:
26755341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-15-000597-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пінчук Світлана Анатоліївна 380442777915 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 070 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2025 09:04 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2025 09:04 - 23.10.2025 10:00
Аукціон:
з 24.10.2025 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 070 000.00 Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням