-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з благоустрою кладовищ, а саме послуги з Поточного ремонту будівель, тротуарів, зливоприймачів, поливальних трубопроводів на кладовищах міста Києва (Байкове кладовище за адресою: м. Київ, вул. Байкова, 6; Міське кладовище за адресою: м. Київ, вул. Стеценка, 18; Лісове кладовище за адресою: м. Київ вул. Крайня, 3)
Тендер Prozorro UA-2025-10-14-015951-a
Торги відмінено
4 800 145.72
UAH з ПДВ
Номер:
68dd2e0927d14a03a06d22d3c7c977fc
Внутрішній номер закупівлі:
26754054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-14-015951-a
Замовник:
РИТУАЛЬНА СЛУЖБА СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОМБІНАТ ПІДПРИЄМСТВ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358475
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 47/14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Олександр Ігоревич 380965205620 kashmarchik@ukr.net https://kievritual.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 800 145.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.10.2025 19:41 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2025 19:41 - 22.10.2025 21:00
Аукціон:
23.10.2025 13:30 - 23.10.2025 13:53
Період кваліфікації:
23.10.2025 13:53 - 31.10.2025 14:51
Період завантаження договору:
06.11.2025 00:00 - 16.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2d537ce1162b47a285912b1aef0ae152
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: виявлена помилка, а саме — в кошторисній документації на проведення закупівлі, що неможливо усунути без порушення принципів здійснення закупівель.
Період оскарження:
11.11.2025 16:54 - 22.11.2025 00:00
Дата опублікування:
11.11.2025 16:54
Дата виконання:
22.11.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 800 145.72 Послуги з благоустрою кладовищ, а саме послуги з Поточного ремонту будівель, тротуарів, зливоприймачів, поливальних трубопроводів на кладовищах міста Києва (Байкове кладовище за адресою: м. Київ, вул. Байкова, 6; Міське кладовище за адресою: м. Київ, вул. Стеценка, 18; Лісове кладовище за адресою: м. Київ вул. Крайня, 3