• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

922 545.66 UAH з ПДВ
Номер: 648bbe2df9814a19b72264bdb9794797
Внутрішній номер закупівлі: 26743161
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-14-005024-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Тетяна Бойко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 922 545.66 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.10.2025 11:31 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.10.2025 11:31 - 22.10.2025 07:00
Аукціон: з 23.10.2025 12:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴922 545.66 ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо