-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Грозорозрядники, Обмежувачі перенапруження, вимикачі-роз’єднувачі )
Тендер Prozorro UA-2025-10-14-004023-a
Завершена
217 123.20
UAH без ПДВ
Номер:
41797d209a744e599a91972a9a8a8734
Внутрішній номер закупівлі:
26742150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-14-004023-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Мамай +380372581192 tender@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
217 123.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.10.2025 11:03 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2025 11:03 - 22.10.2025 01:00
Аукціон:
з 23.10.2025 14:39
Період кваліфікації:
22.10.2025 01:00 - 22.10.2025 11:15
Період завантаження договору:
28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴217 123.20 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Грозорозрядники, Обмежувачі перенапруження, вимикачі-роз’єднувачі )