-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-14-000417-a
Торги не відбулися
767 367.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9c5b36c2f7f4dc5ab540ae41c05b39f
Внутрішній номер закупівлі:
26738550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-14-000417-a
Замовник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Василенко +380957905237 zdpl2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
767 367.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.10.2025 08:49 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2025 08:49 - 22.10.2025 08:00
Аукціон:
з 23.10.2025 11:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴767 367.00 Природний газ