• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100 або Г(Г1) 13-100, Г 13-100 Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.

Завершена

1 354 300.00 UAH з ПДВ
Номер: b55988df55ec4917b48a8867939b406c
Внутрішній номер закупівлі: 26737882
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-13-015803-a   
Замовник: КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради"
Контактна особа: Ганна РОБУ +380680494677 anna.robu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 354 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2025 22:22 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2025 22:22 - 21.10.2025 07:00
Аукціон: з 22.10.2025 12:24
Період кваліфікації: 21.10.2025 07:00 - 21.10.2025 23:20
Період завантаження договору: 27.10.2025 00:00 - 06.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 354 300.00 ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100 або Г(Г1) 13-100, Г 13-100 Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.