• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

1 500 628.80 UAH з ПДВ
Номер: b0b706fd919043a296e3fdc7163e9e2e
Внутрішній номер закупівлі: 26736652
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-13-014541-a   
Замовник: Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 500 628.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2025 17:29 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2025 17:29 - 21.10.2025 17:22
Аукціон: з 22.10.2025 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 500 628.80 Природний газ