-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Природний газ 2025-2026рік (ДК 021-2015: 09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-013594-a
Кількість: природний газ – 250000 м³ (2025р –100000 м³; 2026 р. – 150000 м³).
Торги не відбулися
4 263 150.00
UAH з ПДВ
Номер:
3cd778fda0ce4dc6b2636d252f5ee749
Внутрішній номер закупівлі:
26735677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-013594-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Гераськова +380667679995 geraskovan1978@gmail.com http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 263 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 16:36 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 16:36 - 21.10.2025 00:00
Аукціон:
з 21.10.2025 12:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 263 150.00 Природний газ 2025-2026рік (ДК 021-2015: 09120000-6 Газове паливо)