-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рекламні послуги(реклама на радіо з 20.09.2025 по 03.10.2025) -1 послуга. Послуги з розміщення рекламних матеріалів театру в ефірі радіостанції-"Рідна вулиця".
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-010606-a
Завершена
6 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
93df3d88dafe4c2887d380f03fd6aea7
Внутрішній номер закупівлі:
26732666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-010606-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яворська Людмила Валентинівна +380503945642 lysyny62@gmail.com http://www.maut.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79341000-6 Рекламні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
6 700.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рекламні послуги(реклама на радіо з 20.09.2025 по 03.10.2025) -1 послуга. Послуги з розміщення рекламних матеріалів театру в ефірі радіостанції-"Рідна вулиця".
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Садомов Олександр Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2888603030
-
Контактна особа:
Садомов Олександр Сергійович 0512475101
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Лазурна, буд.4,кв.26
Ціна пропозиції
6 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2025 15:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3cf5170eb39d4656a8b894192cb6d2dc
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-13-010606-a-b1
Постачальник:
ФОП Садомов Олександр Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2888603030
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Лазурна, буд.4,кв.26
Номер договору:
46
Сума договору:
6 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
20.09.2025 00:00
Статус:
Підписаний