-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-010119-a
Торги не відбулися
66 505.14
UAH з ПДВ
Номер:
ddf5e978c2a04740ae47a58f59479bd9
Внутрішній номер закупівлі:
26732166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-010119-a
Замовник:
Відділ з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42079696
-
Адреса:
42100, Україна, Сумська область, Недригайлів, вул. Вишнева,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Олена Олексіївна +380545552286 nedrkult@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 505.14 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 15:05 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 15:05 - 21.10.2025 00:00
Аукціон:
з 21.10.2025 13:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴66 505.14 Природний газ