• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з навчання адміністратора електронних комунікаційних систем

Завершена

47 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 95c6959c3ccf4eb4948aeb1ecb475613
Внутрішній номер закупівлі: 26731979
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-13-009924-a   
Замовник: Військова частина 2428
Контактна особа: Половинка Ольга Миколаївна 0445276511 opolovynka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 47 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2025 14:54 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2025 14:54 - 21.10.2025 09:00
Аукціон: з 22.10.2025 13:30
Період кваліфікації: 21.10.2025 09:00 - 22.10.2025 15:54
Період завантаження договору: 28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴47 000.00 Послуги з навчання адміністратора електронних комунікаційних систем